olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Сидить у Санкт-Петербурзі і пише в інтернет відверту брехню і маєчню.

*
Вона сидить хрін зна де у Санкт-Перербурзі і "гозглагольствує" про Україну ...

Пише про Україну ось таку відверту брехню : "... ВСУ обстреливают мирные районы Донбасса, на что официальный Киев выказывает полное равнодушие. Вместо того, чтобы соблюдать «Минск – II» Порошенко, видите ли, инициирует установление квоты на ведение передач на украинском языке с целью его популяризации.

Этим решением Петр Ликсеич затягивает мирный процесс на Донбассе, но новости Украины, по традиции, опустят этот момент".

Ця триндиліна напевно з вікна своєї квартири бачить куди стріляють ВСУ.

Можна зрозуміти українців, які лають Путіна за те, що він не закриває кордон з Донбасом і підтримує тим самим війну. Ну а яке право має ота пи***братія з-за поребрика пхати свого сопливого носа у справи держави України і "розглагольствувати" про те, якою мовою повинні говорити українські ЗМІ в Україні і чим повинен займатися Порошенко ???

Як вони б**** вже дістали !!! (((

Tags: Дістали
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 7
Buy for 50 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments