olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Війна не закінчиться доти, доки буде підміна понять, поки влада не назве речі своїми іменами.

Порошенко сказав : "РФ визнала фейкові документи так званих "ДНР" та "ЛНР", пізніше відбулося захоплення українських підприємств, які працювали в правовому полі України. Після захоплення цих підприємств ми не можемо мати ніяких торгових відносин з цими "конфіскованими" підприємствами".

Більшість народу яка підтримує блокаду зраділа, навіть подумала що наш Президент таки повернувся лицем до народу.

Але пізніше наш Президент заявив, що блокада - це виправдання рішення Росії про визнання "паспортів" "ДНР" та "ЛНР", і що внаслідок блокади українські підприємства на Донбасі були експропрійовані і передані російським олігархам або українським бізнесменам втікачам, на кшталт Сергія Курченко, і що "Це знищило Україну на Донбасі", і що "Сценарій цього писався не в Україні".

То ж виходить, що Президент і не збирається підтримувати народ, та повертатися до нього лицем, і тепер, Парасюк, Соболєв, Семенченко та ветерани АТО, що підтримують блокаду, поступово стають маргіналами або просто бандитами, які заважають праведній справі - поповненню бюджетів "ЛиНиРи" і "ДиНиРи" і особистого збагачення Захарченко та Плотницького. Нам змінюють не тільки матрицю моралі, але матрицю реальності. Блокада - це погана і, отже, неправильна реальність.

Насправді ж блокада не винна у експропріації підприємств на Донбасі.

В експропріації винна виключно брехня влади, безвідповідальність влади і підміна владою понять.

Нас з самого початку намагалися втопити у брехні, причому з одного боку росіяни, а з другого боку наша влада. Росіяни постійно намагалися змусити нас повірити у те, що у нас іде громадянська війна, а наша влада, вже третій рік намагається змусити нас повірити у те, що у нас на сході АТО, і в те, що території Донецької і Луганської області не окуповані, а просто якогось біса не підконтрольні Україні. І що на непідконтрольних територіях були підконтрольні Україні підприємства.

Та це ж звичайнісінький маразм. Не можуть бути підприємства підконтрольними Україні на непідконтрольних територіях, а територія не може бути непідконтрольною якщо вона ніким не окупована !!! Тому у нас і війна безкінечна. Для того щоб закінчилась війна нам треба перемагати противника. А для того щоб його перемогти, треба перестати брехати, назвати речі своїми іменами і донести це до людей.

Коли влада візьме на себе відповідальність, і розкаже людям правду, то люди в більшості своїй повірять, а згодом за більшістю потягнеться і нейтральна маса. Коли влада офіційно визнає війну війною, то і народ на події буде дивитися іншими очима. А зараз, багато людей просто не вірять в те, що у нас війна (тому що там же АТО ), через те вони просто живуть своїм життям, і лають владу за те, що життя не покращується, зовсім не враховуючи того факту, що в країні таки ВІЙНА.

Коли влада, перестане брехати, назве речі своїми іменами і донесе правду до людей, то тоді і протистояти противнику будуть усі. А так у нас одні воюють, а інші кажуть : "так у нас же немає війни, то чому ми повинні комусь протистояти ?" З Росією не розірвані зв'язки, не припинена торгівля, то чому люди повинні вважати її ворогом ?

Tags: про блокаду ОРДЛО, про війну
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © Пилова буря.

  * © Вчора (12 квітня) у нас була пилова буря. Світа Божого не видно було за пилюкою. Поля пересохші і сильний вітер змітав верхній шар ґрунту і…

 • © То пережитки давнини ...

  * Тарас Шевченко : - Село! І серце одпочине: Село у нашій Україні — Неначе писанка, село. Зеленим гаєм поросло. Цвітуть сади, біліють хати, А на горі…

 • © Проліски.

  * © Цвітіння триває. ;) Фото: olga_den_f Фото: olga_den_f

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments