olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Росія випадково опублікувала кільскість своїх втрат на війні в Україні

Дані свідчать, що в Донбасі станом на лютий загинули дві тисячі солдатів РФ. Президент Росії Володимир Путін розпорядився засекретити кількіть загиблих російських солдатів "у мирні часи". Якщо сім'ї розголосять, що їхні сини загинули в Україні, вони втратять всі виплати і пенсії, крім того за це встановлено кримінальне покарання.

Матерів загиблих солдатів РФ оголосили "іноземними агентами" за те, що вони збирали дані про кількість втрат на неоголошеній війні. Дисидента Бориса Нємцова вбили за його дослідження про участь армії Росії у війні в Донбасі. А правозахисники через перешкоди з боку влади змогли підтвердити лише кілька сотень втрат. Однак справжні дані, схоже, все ж потрапили в пресу.

Про це на сторінках Forbes пише Пол Родерік Грегорі. Російське видання "Деловая жизнь", яка робить звіти про ринки, фінанси і бізнес, ненароком оприлюднило кількість загиблих російських солдатів у одному з аналітичних матеріалів під назвою: "Зростання платні військовим у 2015 році". В ньому було вказано, скільки російських солдатів загинуло і було поранено на війні в Україні.

Цензори швидко видалили цифри, але їх вже підхопили інші журналісти, крім того дані лишилися у веб-архіві. Один із підзаголовків звіту був сформульований так: "Компенсація військовому персоналу за участь у бойових діях в Україні в 2014-2015 роках".

"Так, для сімей загиблих військових, які брали участь у військових діях в Україні, грошова компенсація складає 3 мільйони рублів, а тим, хто отримав інвалідність під час бойових дій – 1,5 мільйона рублів. Крім того, передбачена виплата контрактникам "бойових" за кожень день перебування в зоні військового конфлікту в розмірі 1800 рублів. Всього станом на 1 лютого 2015 року вже виплочена грошова компенсація для більше ніж 2000 сімей загиблих і для 3200 військових, які отримали важкі поранення і визнані інвалідами", - йшлося у видаленій статті російського видання.

Експерти часто дізнавалися секрети СРСР завдяки радянській пресі. Особливо такі дані можна було знайти у фінансових і технічних журналах. Виплати сім'ям загиблих російських солдатів повинні були відбитися на якійсь із статей бюджетних витрат. Російське видання підсумувало, що витрати на компенсації склали 20 мільйонів доларів. Це, звісно, не велика частина від 50-мільярдного військового бюджету Росії. Але досить значна сума, щоб стати підкатегорією бюджету.

"Деловая жизнь", випадково оприлюднивши справжні дані про загиблих російських солдат на війні в Україні, остаточно розбила міф Володимира Путіна про "незначну кількість російських патріотів", які загинули в Донбасі, "воюючи проти неонацистів". Також стає очевидним, що Кремль бреше про відсутність російської армії на українській території.

Та попри всі ці докази, лище чверть російн вірить в те, що Росія ввела війська в Україну. Це при тому, що в дві тисячі російських солдатів лежать у могилах, а ще понад три тисячі інвалідів живуть поряд з тими, хто не вірить, що вони були в Донбасі. Та чим більше скалічених і загиблих буде з російського боку, тим більше зростатиме ця віра.

Крім того, у Росії блогери знайшли могили загиблих у Донбасі спецназівців РФ. На доказ своїх слів вони опублікували фото та відео з місць поховання військових. Російська влада продовжує спростовувати інформацію про направлення в Донбас військовослужбовців РФ. А в доповіді Бориса Немцова йшлося про те, що російські солдати масово гинули на сході України в два періоди.

Перша хвиля налічувала не менше 150 трун з позначкою "Вантаж-200". Тоді найбільші втрати були під Іловайськом. За інформацією джерел Нємцова, інформацію вдалося приховати у зв'язку з тим, що родичі отримали в якості компенсації за загиблих по 3 мільйони рублів, при цьому даючи підписку про нерозголошення під загрозою кримінального переслідування. / DT.UA /

Tags: п : Росія ; Путін
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment