olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Вбивство російського депутата втікача і пожежа на складі боєприпасів це "дві ягідки з однії бруньки"

*


Дві надзвичайних новини в один день. Такий збіг обставин дуже підозрілий. Скоріше за все це дві дії одного і того ж сценарію. А виконаний цей сценарій для того щоб відволікати увагу від однії події на їншу, ну і щоб створити дестабілізацію одразу у двох напрямках.

У центрі столиці, серед білого дня, у четвер, 23 березня, близько 11:30 на перехресті бульвару Тараса Шевченка та вулиці Пушкінської невідомий відрив вогонь у бік колишнього депутата Держдуми Дениса Вороненкова, якій з охоронцем вийшов з готелю. У результаті Вороненков загинув. Його охоронець також отримав поранення але зміг відкрити вогонь у відповідь і поранив убивцю. Як повідомив інший єкс-депутат Держдуми РФ Ілля Пономарьов, Вороненко саме прямував на зустріч до нього.

А перед тим, у ніч на четвер, 23 березня, почалися вибухи на складах зберігання боєприпасів, розташованих неподалік від міста Балаклія Харківської області. У Міноборони повідомили, що о 2:45 на окремих майданчиках бази озброєння в Балаклії почалася пожежа. Склад неймовірно великий і розташований близько до міста, тож іде евакуація.

Тривожне відчуття що це на сьогодні ще не все ...


Tags: Надзвичайні події
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 8
Buy for 50 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments