olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

І тут думки розділилися. Про засудження Назарова.

*
Відбувся суд, в справі щодо збитого московітами нашого транспортного літака і загибелі військових. Звинувачують генерала Назарова. Павлоградський суд присудив Генералу Віктору Назарову 7 років за ґратами.

Суд вирішив, що Назаров, перебуваючи на посаді начальника штабу, першого заступника керівника АТО на території Донецької та Луганської областей знав, що аеродром Луганська перебуває в оточенні противника, який регулярно здійснює його обстріл, і що противник має у своєму розпорядженні переносні ЗРК. Як зачитала суддя, Назаров недбало поставився до своїх обов’язків і не забезпечив належну координацію структурних підрозділів штабу.

У рішенні суду вказано, що Назаров отримав інформацію про те, що літак можуть обстріляти.

Рідні загиблих можуть сказати : " Так йому і треба, ще і мало ".

А інші люди кажуть, що необхідно було б засудити тих, хто не віддав команду стерти з лиця землі тих довбодятлів які стріляли по літаку, і тих хто був присутій поруч з тими хто стріляв і раділи. Треба тоді засудити всіх тих хто відправляє наших вояків на передову, адже вони також точно знають, що там по наших хлопцях будуть гатити з усіх видів зброї, включаючи танки, "Гради","Смерчі".

Інші кажуть, що треба засудити тих, хто в усній формі каже що на сході війна, відправляє туди армію, ніби як воювати, а насправді ж за всіма документами там, на сході, АТО, і в тому АТО воювати не можна, там військовим можна бути лише мішенями для бойовиків, і лише іноді дозволяється давати відповідь вогнем, і то, лише зі зброї набагато легхої ніж у противника.

А ще виникає питання : " Чи будуть після такого вироку Генралу ризикувати інші командири, захищаючи свою землю, чи будуть просто потихеньку її здавати по шматочку ? "

На жаль, війна це таке дійство, де гинуть люди. Це дуже прикро, гірко, боляче, але без втрат перемоги не буває. І на жаль, гинуть зовсім не ті, хто війни розпалює, а ті кому доводиться захищатися, а ще ті, чиїми руками роблять війну розпалювачи війн.

( Читать на русском языке ... )

Tags: про суди
Subscribe

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments