olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

У Луцьку обстріляли з гранатомета будівлю Генерального консульства республіки Польща.

*
У Луцьку в ніч на 29 березня невідомі обстріляли будівлю Генерального консульства республіки Польща. Правоохоронці не виключають, що злочинці стріляли з гранатомета. Сам снаряд вибухнув всередині будівлі.

Якби там кинули каміння, або яйця, або облили б його фарбою - то це був би вандаліз, і можна було б припустити що це діло рук якихось маргіналів з особистих викривлених міркувань. Але коли мова йде про ГРАНАТОМЕТ, то це вже присмак диверсії, і зрозуміло що зроблено це в інтересах того, кому вигідно посварити Україну з Польщею.

Кому це вигідно, здогадатися не важко.

Віце-президент Європарламенту і польський євродепутат Ришард Чарнецький заявив, що єдине, що можна сказати напевне зараз: погіршення польсько-українських відносин буде в інтересах президента Росії Володимира Путіна. "Йому дуже потрібна стіна між Польщею і Україною", - наголосив Чарнецький.

Але ніхто не застрахований від помилкових припущень, тому доведеться чекати висновків слідства.

Tags: Надзвичайні події
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments