olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Зустріч з учасником АТО.

*
Щойно зустріла свого знайомого. Одразу і не впізнала половина його залишилась на передовій, тобто він наполовину схуд.

Повернувся з АТО. Служив три роки. Перший рік був на навчаннях, другий рік далеко від бойових дій а третій рік - на передовій. Так він каже :

Поки не потрапив на передову, ніякі вправи, ніякі силові навантаження результату у схудненні не давали. А як потрапив на передову то за пів року зайву вагу як рукою зняло.

Я запитую :

- Ви що, там не доїдали ?

А він сміється і каже :

- Та ні, з їдою якраз все було нормально, на мою думку, схуднення настало від постійного стресу. Там, ніби і звикаєш, і вже не підстрибуєш від вибухів, але все одно, перебуваєш у стані постійного нервового напруження.

Запитала у нього :

- Коли ж воно там закінчиться ?

А він мені і каже :

- Напевно що ніколи. Для того щоб там скінчилося, потрібно щоб перестала надходити зброя Росії. А цього ніколи не станеться. В Росії зброї ой як багато !

Посміхається і продовжує :

- Хіба що висадити у повітря всі заводи Росії, які виготовляють зброю, всі склади боєприпасів, і всі військові бази ;)) А це ж не реально. Тому доведеться нам озброюватися і чинити опір роками, як в Ізраїлі ...

Порошенка не лаяв. А про путіна казав "Шоб він здох".

А ще він почав говорити українською мовою, хоч раніше говорив російською, і сказав, що після того як він побачив що роблять наші, так звані брати у нас на Донбасі, то його почало нудити від усього російського, і від мови в першу чергу.

Tags: докази присутності Росії
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments