olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Важка зброя, а тим більше ядерна, створюється не для захисту, а виключно для руйнувань.

*
Коли господар дає відповідь грабіжнику то він прав, я просто проти важкої зброї взагалі і тому так написала у одному з попередніх постів..

Я вважаю що попередні цивілізації безглуздо сами себе знищували своєю ж зброєю. Але завжди хтось виживав, і ті хто виживали знали справжні причини загибелі цивілізації, але не розголошували це широкому загалу своїх нащадків.

Цівілізації поступово відроджувалися знову, про справжні причини загибелі попередніх цівілізацій знали тільки обрані, вони то, якраз і були проти науки і вважали що вчених треба знищувати.

На жаль завжди є люди, які користуються важкою зброєю безглуздо, тому краще не дозволяти її створення. Заборони законами не дієві, тому у минулому з потенціальними розробниками боролися радикально, їх просто знищувал.

Коли це припинили робити, звісно що пішов прогрес, але не тільки в добрих ділах. Подивіться на Донбас.

Із-за пребрика приїхали довбодятли з важкою зброєю, ті хто постійно озброювався. Вони самі створили міфічні загрози і почали безглуздо руйнувати Донбас. Якби з виготовленням важкої зброї боролися радикально, на всій планеті, а не в окремих державах, то не викидалися б гроші на її створення і не було б безглуздих руйнувань. Якщо взяти Україну, то вона керувалася здоровим глуздом, але люди які керуються не здоровим глуздом а амбіціями і емоціями, почали по ній стріляти з важкої зброї і почали змушувати відмовлятися від здорового глузду і вгачувати кошти в озброєння.

Хтось скаже що я пацифістка, а я скажу що я керуюсь здоровим глуздом. Якщо включити мізки то не важко зрозуміти що зброя типу "Градів", а тим більше такої гидоти як "Тополь", створюється не для захиту, а для задоволення бажання вчених і амбіцій окремих людей, яких доречніше назвати нелюдами, а в підсумку для масштабного руйнування. Для того щоб знищити грабіжника, чи загарбника достатньо стрілецької зброї, а важка зброя потрібна лише для масштабних руйнувань. Підтвердженням тому є Донбас.

Спори, суперечки, протистояння, конкуренція була і буде завжди, але все можна вирішувати без важкої зброї, і масштабних руйнувань. Просто треба суворо карати ідіотів які цього не розуміють, або розуміють і брешуть що це не так заради власної вигоди або просто амбіцій.

Tags: загроза
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © Зливаємо воду ...

  * © Для тих хто має приватний будинок. DEFREEZE® - нетоксична рідина світло-жовтого кольору, що складається з природного гексагідрату хлориду…

 • © Велопрогулянка. ;)

  * © Сьогодні прогулялася з дачі в райцентр на велосипеді. Ну, там на базар, у супермаркети ... Проїхала не багато, всього 30 кілометрів, з зупинками…

 • © 14 вересня. Сьогодні Семен Літо продає.

  * © Сьогдні День Семена літопродавця. Недолюблює Семен літо, не подобається йому спека, і тому він кожного року, 14 вересня влаштовує торги - продає…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments