olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Хитрюча Гонтарєва.

Глава НБУ Валерія Гонтарєва, під час спілкування з активістами, які заблокували її будинок, заявила про намір в найближчі години написати заяву про відставку.

Як тільки Гонтаєрвій розблокували виїзд для написання заяви про відставку, прес-служба видала спецаільне повідомлення для ЗМІ - глава Нацбанку відкликає свою обіцянку, яку дала щоб від неї відчепилися і готова працювати далі на благо ... того кому потрібно і скільки потрібно.

"Заява не написана, глава НБУ Валерія Гонтарєва працює і виконує свої обов'язки. У спілкуванні з журналістами сьогодні вранці вона в черговий раз підтвердила свій намір згодом покинути пост глави НБУ" - сказано в повідомленні прес-служби.

З одного боку, воно то і не завадило б "Гонтарєву геть", але ... хто буде призначати їй заміну? І кого поставлять на її місце ? Буде приблизно так, як Яценюка - на Гройсмана ... Призначати ж будуть свої своїх, яким буде результат зрозуміти не важко.

Tags: призначення
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments