olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Історія повторюється ... особлива подяка Гройсману.

*
Коли я ще ходила під стіл пішки, у нас у селі кругом були голі вигони. І мама мені розповідала що голими вони стали через те, що люди повирубували всі дерева, для того щоб обігріти свої житла. А колись, давно, ще не за моєї пам'яті на тих вигонах росли дерева, а навіть дуби траплялися такі що і всемерох не обнімеш.

Окрім вигонів там були і є орні поля а між ними лісополоси. Мої батьки ходили у ті лісополоси по дрова. Дерев ніхто не рубав підбирали лише сухі гілки і тягали їх додому або дерев'яною тачкою на двох металевих колесах, яка за своєю вагою була важча самих дров, або просто волоком, скільки під силу.

Потім на наших голих вигонах посадили ліс. Змішаний, тобто дерева там різні, і листяні і хвойні.

Коли ліс почав підростати, у нас у селі почали "тягти газ" тобто почали газифікувати село. Поки ліс виріс, якраз і село газифікували, і лісу вже майже нічого не загрожувало. Хіба що на будівництво якогось не хитрого сараю для худоби молги ті дерева вирубати. Бо топили всі виключно газом.

Корисні копалини згідно з конституцією у нас належать народу тож ціни були доступними. Люди працювали олачували газ і обігрівали свої житла. Поступово всі системи опаленя переобладлали під газове отоплення.

Але нічого не буває вічним, особливо хороше життя простих людей. Наша "еліта" поступово зростала, зміцнювалася, і разом з тим зростали її потреби і забаганки. Спочатку вони грабували все що колись було державним, а коли вже майже все виявилося вкраденим, вони вирішили піднімати тарифи, на все.

Люди почали відновлювати дідівські плити для опалення домівок дровами. Спочатку підтопляли дровами, щоб зменшити оплату за газ частково, потім почали топити дровами в основному, а газом лише підтопляти. Зараз газ став недоступною розішшю для більшості населення, і от тут то і почав підкрадатися каюк до нашого лісу.

Історія повторюється. Наш ліс поступово знову зникає і вигони поступово знову стають голими. Скоро будуть голими голісінькими, як у часи мого дитинства. І люди зараз стали іншими, вони вже не збирають сухі гілки як колись, збирали їхні діди, вони пиляють дерева під корінь бензопилами, обпилюють гілки і залишають їх на місцях, або спалюють там же, а стовбури забирають і везуть на дрова. Добре ще якщо кожен собі, а то і на прдаж ... Тож вигони облисять дуже швидко.

Особлива подяка за це Гройсману. Він же обіцяв що покаже як треба керувати державою, і виконав свою обіцянку.

Завдяки йому і його шайці команді, Україна поступово позбудеться зелених легень, і збільшить в рази кількість диму. Сміття у нас спалювати заборонено, можливість топити газом відібрано. Тож перспектива завдяки далекоглядному Гройсману дуже приваблива, а саме : Україну поступово будуть перетворювати на смітник, ліси на голі вигони, а повітря на димову завісу, щоб прикрити нею таку ганьбу.

Тож спасибі вам, шановний президентський Прем'єр і його команда.

Tags: листи
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments