olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© День генерального прибирання .

*
© Поділюся тим, що знаю з дитинства.;)

Завтра Чистий Четвер. Тож сьогодні треба зробити генеральне прибирання у своїй оселі. Сьогодні павуки будуть лаятися.;)))

А завтра треба викупатися, обов'зково до схід сонця, якщо комусь простіше пізно лягти аніж прокинутися до схід сонця, можна скупатися після 00:00 годин і лягати спати.


Завтра, також, бажано після обіду сходити до церкви, побути хоч трішкі на службі, купити там свічку, побільшого розміру, запалити її від лампади біля ікони в церкві, і не загашуючи вогонь принести свічку з вогнем додому.

Щоб вогонь не погасив вітер : можна взяти пластикову пляшку, відрізати їй дно, і вставити свічку нижнім кінцем у горлечко. От і все, ваша свічка у затишку. Ось так, як на фото :Фото: olga_den_f

Принесши свічку додому, перед порогом, або перед вхідними дверима, дістати палаючу свічку із пляшки, і з молитвою "Отче наш", тричи похрестити вхідні двері, а потім зайти в оселю і, продовжуючи декілька разів читати молитву, обійти весь дім (квартиру) з палаючою свічкою по ходу часової стрілки, очистивши таким чином свою оселю. Далі, свічку можна поставити біля ікони і дати їй погоріти скільки вам забажається. Потім погасити її, не задмухувати (!), і зберігати її протягом року або декількох років (залежить від розміру свічки) і запалювати її під час грози, або коли на душі відчувається тривога. Я запалюю свою тільки під час сильної грози. У нас її називають Свічка-Громовиця.

Якщо раптом по дорозі свічка погасла, запалити її перед вхідними дверима (для цього з собою бажано взяти сірники), і зробити як написано вище ©.


Tags: " Забобони "
Subscribe

Posts from This Journal “" Забобони "” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments