olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Наслідки вибухів чи співпадіння ?

З особистих спостережень.

Коли вибухнув Чорнобиль, через декілька днів була страшенна холоднеча, летів сніг, правда не в такій кількості як у нас зараз, померзло все що встигло зазеленіти і зацвісти.

Після кожного повідомлення про випробовування будь-яких потужних снарядів чи бомб, обов'язково десь на планеті спостерігалася аномально холодна, не типова для пори року, або клімату взагалі, погода. Після повідомлень про вибухи, обов'язково десь починали вирувати або снігопади серед літа, або снігопади у таких місцях де більшість людей їх взагалі бачили лише по телевізору.


Можна зробити висновки, що аномальні похолодання, провокує людство своїми військовими розробками і діями. Чому закидало снігом Харків і Дніпро ? Цьому цілком міг сприяти ланцюг вибухів на перший погляд не пов'язаних між собою, а саме : Скад у Балаклії - Постійні менш потужні вибухи на Донбасі - хімічна атака в Сирії - томагавки по сирійських військових базах - і надпотужна бомба в Авганістані.

Такий ланцюг у різних точках планети, сформував аномальні потоки повітряних мас, які в свою чергу сформували аномальні циклони. А напрямок тих циклонів залежав від багатьох різних факторів, і рухався у напрямку першого місця впливу на повітряні маси які пов'язані між собою як одне ціле на всій планеті.

В результаті маємо практично знищений урожай фруктів у Харківській області, який після прекрасної для фруктових дерев зими, без втручання ідіотських вибухів у систему природи був би прекрасним в усіх відношеннях - і за строками формування, і за строками дозрівання, і звісно, за кількістю та якістю.

Ось так гонка озброєння знищує життя на Планеті. Випробовування потужної зброї, вибухи в різних кутках Планети, порушують пересування повітряних мас, сприяють зіткненням різних потоків, з різною температурою і вологістю, і у підсумку порушується екосистема Планети.

Вибухи, особливо потужні, мають більший вплив на екосистему ніж будь які викиди газів, тому що під час вибухів виникає ударна хвиля, яка підсилює вплив тих же шкідливих температур і газів, які утворюються під час горіння внаслідок вибуху.

Пацифізм скажете ? Та ні - це просто здоровий глузд, який ігнорує занадто "продвинута" сучасність.


На фото, ще живі квіти абрикоса, які на ранок уже загинуть ...


Фото: olga_den_f

Tags: про зброю
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © Невідкладна робота на завтра.

  * © Щойно ми з Мурзею спіймали мишу. В хаті (!) під столом. З одного боку Мурзя, з іншого я з бухобійкою, миші діватись було нікуди. Завтра будемо…

 • © Вітаю зі святами, чотирма у один день !

  * 14 жовтня Україна відзначає одразу чотири славетних свята – День Покрови Пресвятої Богородиці, День захисників та захисниць України, День…

 • © Для покращення зору.

  * © Почався горобиновий сезон. Раніше я думала що горобина їстівна лише для птахів, але згодом з'ясувалося що горобина їстівна і для людей і навіть…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments