olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

"Треба брати Путіна за горіхи ... ", - пропонує проста українська бабуся.

*
Про війну в Україні не говорить тільки лінивій, або той хто спить. Про неї говорять політологи, аналітики, блогери, і взагалі всі хто не німий ... і навіть хто німий, тільки жестами. І всім вона вже набридла, і всі нормальні люди хочуть щоб вона вже закінчилась. Одні просто чекають, а інші щось пропонують.

Ось що пропонує проста сільська бабуся, яка прожила вік, худенька, з глибокими зморшками на лиці, але яка не може бути байдужою :

- Дуже велику роль зіграв у розпалюванні війни телевізор. Тож треба його використати для того щоб її припинити.

Треба брати Путіна за горіхи, сажати його напроти Порошенка, перед камерою, наживо, і хай у прямому ефірі, на українських і російських каналах одночасно, перед усим людом доказують хто з них бовдур і ідіот. Народ побачить хто з них є хто, і буде по іншому себе поводити по обидві сторони передової.

А то вони то Кучмі дають поручєнія вести переговори, то по тіліфону шось там тишком нишком договоряються, та то все таке, чортівня. А треба шоб наш Президент у прямому ефірі, в усього миру на очах, дивлячить у очі Путіну допитав його, чого він не дає команду гряницю закрити і чи є там його вояки чи нема ?

Tags: говорять люди
Subscribe

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments