olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Про обіцяльників

*
Є така категорія людей, які на прохання в чомусь допомогти відповідають так : " Я допоможу, але не зараз, бо зараз я дуже зайнятий ". Так от, якщо Вам людина так каже, то це означає, що вона Вам не допоможе ніколи.

Вона буде щоразу давати порожні обіцянки зробити те що Ви просите потім, пояснюючи відкладення справи найрізноманітнішими причинами.

От я не розумію НАВІЩО ЦЕ людині ? Чому вона так робить ? Адже її ніхто не примушує. Ії просто попросили про щось, і це ж не означає що вона повинна обов'язково виконати прохання.

Якщо з будь-якої причини людина не хоче виконувати прохання, то для цього існує слово "Ні". Ну чому обіцяльники не кажуть "Ні", а починають щось вигадувати, і водити за носа людину своїми обіцянками ???

Та скажи ж ти "Ні"!, і той хто звертався з проханням не буде більше відволікати своюувагу на тебе, і швидше знайде допомогу від когось іншого, якщо справа така, що без допомоги її не вирішити.

Tags: Не розумію чому так
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your reply will be screened

    Your IP address will be recorded 

  • 2 comments