olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

16 місячна доба

Символом доби є Метелик. З прадавніх часів Метелики вважаються небесними посланцями Щастя і радості. Можливо через те що вони мають різноманітне яскраве забарвлення. Рекомендяції стосовно доби повторюються почитати можна тут:

http://olga-den-f.livejournal.com/29104.html

Метелик 1

У цих метеликів, які зустрічаються у вологих лісах Америки, крила прозорі, ніби скло.

Дивовижний метелик з прозорими, немов зробленими з найтоншого скла крилами, відома як Greta oto або скляний метелик. Грета Ото, або скляний метелик - вид з сімейства німфалід і підродини данаїд.

Цей вид зустрічається від Мексики до Аргентини, у вологих лісах. Розмах крил у Greta oto від 5,5 до 6 см. Тканина між венами, на крилах у метелика, прозора через брак кольорових лусочок.

Англійськкою цього метелика називають "glasswinged butterfly", що означає "метелик зі скляним крилами", а іспанською її назва звучить як "espejitos", що означає "маленькі дзеркала".
Tags: Місячний календар (11 - 20 доба)
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments