olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Алое

*
Напевно немає такої людини поміж нас, яка б не знала цю рослину з м'ясистими, схожими на довгі язики листками отороченими невеличкими гострими колючками. Ця рослина у багатьох росла у горщіках на підвіконні, батьки дбали про неї, говорили що то домашній "доктор", а в обов'зок дітей, часто входило обережне протирання тих м'яситих листків від пилюки і робити це треба було так, щоб не поколоти пальці, і не пошкодити рослину.

Називали цю рослину або доктор, або столітник, назву алое майже ніхто не вживав.

Алое - налічує майже 260 видів і належить до родини лілейних. Природне середовище проживання - Африка, її жаркий та засушливий клімат воно відмінно переносить. Має досить красиві квіти, але цвіте дуже рідко, і в основному у природному середовищі, тому у наших краях ті квіти мало хто бачив. Має лікувальні в властивості і різноманітні форми листя і квітів, деякі види ростуть у вигяді дерева.

На фото суцвіття Алоє :

СУЦВІТТЯ АЛОЕ
суцвіття алое


aloe_arborescens2
aloe arborescens


***

Tags: Рослини.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments