olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Вправи для м'язів живота: фітнес вдома

*
Три нескладні вправи для м'язів живота, котрі не вимагають у вас походів до спортивних залів, та котрі можна виконувати вдома!

Вправа перша

Ляжте на спину, руки сховайте під сідниці долонями вниз, витягніть пальці ніг, підніміть рівні ноги так високо, як зможете. Затримайтесь в цій позиції кілька секунд, потім опустіть ноги, під час опускання видихайте, під час підйому ніг - вдихайте. Вправу треба повторити 8 разів.

Вправа друга

Ляжте на підлогу, руки покладіть під сідниці долонями вниз, зігніть ноги в колінах, перехрестіть в місці кісточок та розверніть, у такому положенні підтягуйте ноги до грудей. Вправу повторюють двічі по 20 разів.

Вправа третя

Ляжте на підлогу, зігніть ноги й починайте крутити уявні "педалі" - цю вправу всі добре знають під назвою "велосипед". Її також виконують за два підходи по 20 разів.

Tags: Вправи для здоров'я
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments