olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Епізод з життя горобців.

© Я у селі. Сиджу за столом, п'ю чай. Стіл стоїть біля вікна. Я сиджу лицем до вікна. Напроти вікна росте величезний абрикос, а на ньому прикріплений будиночок для птахів. В тому будиночку поселилася пара горобців.

Спостерігаю за ними. Пані-горобчиха сидить на гілочці напроти входу у будиночок. Пан-горобець, як справжній господар займається будівництвом гнізда. Відлітає на деякий час і повертається то з сухою травичкою, то з пір'їнкою у дзьобі, все заносить у дудиночок. Горобчиха за ним спостерігає і чистить пір'ячко.

Відлетівши наступного разу, господар приніс величезну пір'їну, за розміром довшу від самого горобця. Заніс її у будиночок і довго там вовтузився, нарешті виліз і сів поруч зі своєю господинею. Тут і вона знялась із гілки полізла в будиночок і, через деякий час, вилізла держачи в дзьобі ту саму величезну пір'їну. Потім наша пані демонстративно викинула пір'їну на землю, а сама підлетіла, сіла поруч з господарем, та як клюнула його за шию, аж пір'я посипалось !
От вам і горобці ! Приніс не те, що господині потрібно, от і отримав прочуханки !

Все як у людей - справжня жінка !©

https://olga-den-f.dreamwidth.org/8427.html
Tags: Горобці., Тварини.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments