olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

17 доба за місячним календарем

Доба Кубери - Бога багатства і добробуту. Одного з наймогутніших і найшанованіших Богів в різних країнах світу.
Вважаеться, що мантра Кубери благословляє того, хто перед ним поклоняється і допомогає стати заможним і процвітаючим, вказує шляхи до нових джерел доходів.

Вважається, що цей Бог не любить сліз, і звертатися до нього потрібно з посмішкою, з радістю. В цей день можна випити рохи вина, пірувати, співати і танцювати, а також, не втрачаючи голову, віддаватися пристрасті. Пі час весілля бажано згадувати Бога багатства, ділитися з ним своєю радістю, і тоді він точно про Вас не забуде.))

Пропоную послухати мантру процвітання у виконанні Наталії Правдіної. Дуже красива, мелодічна у сучасній обробці:А це мантра Кубери: ОМ ЙАКШАЙА КУБЕРАЙА ВАШРАВАНАЙА ДХАНАДХАНЬЯДИ ПАДАЙЕ ДХАНА-ДХАНЬА МЕ ДЕХИ ДАПАЙА СВАХА можна просто проговорювати про себе, коли потрібно покращити фінансовий стан.

ТРОЯНДИ

Tags: Місячний календар (11 - 20 доба)
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments