olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Злючі бджоли.

( Рубрика : А ми були у селі ... )

5 травня 2017 року.

У мене у саду висить будиночок, який ми зробили для синичок. Зробили мийого досить давно, і тому вигляд у нього вже пошарпаний, не привабливий. Від шпаківні він відрізняється лише розміром отвору для того щоб потрапити в нього. Синички там жили зовсім мало, виростили в ньому лише один виводок малечі. А потім синички перебралися в дупло на старій шовковиці, а в будиночку жили горобці.

Фото147

На даний момент будиночок не зайнятий і до нього, сьогодні вранці пильно придивлявся шпак. І так його роздивлявся, і сяк, і співав на даху, та в отвір пролізти так і не зміг, занадто широкий він у плечах для того отвору. ;))

Сьогодні приїхав один із сусідів по дачі, той у якого пасіка, і ближче до обіду почав поратися коло своїх бджіл. Не знаю що він їм там робив, але роздратував він їх добряче, так, що вони почали нападати на всіх сусідів які були у себе у дворах.

Я поралася у квітнику, так вони як почали мене атакувати, з розгону цілеспрямовано почали залітати у волосся, заплутуватися у ньому, і потім там вошкулупитися доти, доки їх не вичешеш розчіскою. А поки вони ворушуться у волоссі, людину охоплює страх, бо вони запросто можуть ужалити, якщо вчасно їх не вичесати.

В результаті працювати вони мені не дали, коли на мене напало їх з десяток, довелося бігом тікати в хату.
Сидіти в хаті довелося довго, поглядаючи у вікно як вони рояться у дворі. Вгамувалися вони аж під вечір, і тільки тоді я вийшла на свої грядки. Тепер мене з радістю зустріли інші комахи, тепер комарі, але то звичайна річ на дачі. ;))

Закінчили садити картоплю. Завтра день святого Юра, огірковий день, треба посадити огірочки. Буде новий день, будуть нові справи, а зараз треба відпочити і набратися нових сил. ;)

http://olga-den-7.dreamwidth.org/65895.html

Tags: Бджолиний клопіт., У селі, Харків, Щоденник
Subscribe

Posts from This Journal “У селі” Tag

 • Жоден Сірко не перескочить ! ;)

  Є у мене на дачі хоббі. Люблю майструвати паркан-палочник. Не потрібно ніяких "гвіздків", палки з будь-якого дерева, головне щоб були більш-менш…

 • Для чого потрібен дома котик ?

  * Якось до нас у село приїхали родичі з міста, двоє дорослих і дівчинка 6-ти років – Іринка. А по сусідству з нами живе бабуся Анюта. І от бабуся…

 • Останні дні на пасовиську

  * Корівки останні дні скубуть травичку на луках. Скоро настануть морзи і вони будуть стояти у хлівах, і їсти лише сухе сіно, яке їм заготовили…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments