olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

У Середземному морі виявлено одне з найбільших у світі газових родовищ

Італійська енергетична компанія Eni заявила про виявлення в Середземному морі поблизу узбережжя Єгипту одного з найбільших у світі газових родовищ. За даними компанії, родовище Зохр залягає на глибині приблизно в півтора кілометра і, за попередніми оцінками, містить 850 млрд кубометрів газу.

Глава компанії Eni заявив, що родовище, швидше за все, є одним з найбільших у світі і допоможе забезпечити Єгипет газом на найближчі десятиліття. Eni має повні права на розробку родовищ в цьому регіоні і є найбільшою енергетичною компанією в Африці.

Найбільше газове родовище у світі розташоване в Ірані та Катарі. Там знаходиться 10-15 трильйонів кубометрів газу. Друге за величиною родовище - Уренгойське - розташоване в Росії. Його запаси оцінюються в 10 трлн кубометрів.
/ЗМІ/
Tags: Про газ, Про родовища
Subscribe

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments