olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Посівна з невеликою особливістю.

6 травня 2017 року.

© Вночі був морозець. Поморозив мої кабачки.(((

День почався з того, що я потруїла тлю на калині і шкідників, назву яких я не знаю, на півниках (ірисах). Потім пішла сіяти огірки, і тут знову атака бджіл. Скільки живу, такого не було, щоб бджоли нападали цілеспрямовано.

Знову, як і вчора, залітають у волосся, і дзижчать там доти доки їх не вичешеш. Одягла хустку, сховала волосся, і тоді вони почали кружляти перед обличчям. Дуже неприємне відчуття. Хотілося взяти дихлофос і бризнути на них.

Потім я придумала як з ними боротися. Я взяла «пулівізатор» і почала обприскувати їх водою. Їм це не сподобалося, вони відлітали геть на деякий час, але не на зовсім, згодом поверталися, а може прилітали інші. Тож мені довелося сіяти огірки з «пулівізатором». Я тримала його поруч постійно, і періодично відганяла надокучливих бджіл бризкаючи на них водою.

Мурзя досить вдало сходила декілька разів на полювання. Ось вона несе свою здобич.

Фото455

А тут уже ласує нею.

Фото457

http://olga-den-7.dreamwidth.org/67194.html

Tags: Бджолиний клопіт., Мурзя, У селі, Щоденник
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f март 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments