olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Поради до часу.

Про користь сезонних плодів, ягід, дерев і трав.

Полуниця - дуже цілюща ягода. Це для тих хто перехворів на виразку шлунка, дванадцятипалої кишки, у кого гіперацидний гастрит, який загострюється весною. Для тих у кого понижений апетит. Дітям, обов'язково потрібна полуниця. Але іноді мами кажуть, що у дітей на полуницю алергія, але тут звинувачувати треба не полуницю, а її насіння (жовтеньке, дрібненьке). Тож щоб не було у дітей алергії, просто треба вичавити сік і давати дитині без насіння до схочу.

Полуниця рятує хворе серце. Всі гіпертоніки, в яких підвищується тиск, особливо вночі, або серцевий тиск, який вдень підвищується від нервової системи, чи то той тиск, який підвищується звечора до ранку, тобто нирковій тиск, тиск будь якого походження нормалізує полуниця.

Полуниця також дуже добре лікує всю сечову систему, тому вона дуже корисна людям у кого хворі нирки. Для тих у кого порушений солевий обмін - тому що полуниця також лікує подагру, тобто виводить солі сечової кислоти. Полуниця також є бактеріцидним засобом, тому її соком розбавленим водою, можна полоскати запалене горло, а також ранки на слизовій тканині ротової полості.

Дуже добре робити маски з полуниці на обличча, на 15-20 хвилин, потім змити теплою водою, і обполостути холодною водою. Якщо робити це регулярно протягом сезону то зникнуть веснянки і пігментні плями на шкірі. Вони спочатку посвітліють, потім побіліють, а потім зникнуть зовсім.

Радить Наталія Земна. *
Tags: Поради лікаря
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments