olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

В гармонії з природою.

( Рубрика : А ми були у селі ... )

7 травня 2017 року.

Сьогодні бджола мене таки жигонула. В шию. Дуже боляче, а ще + алергія на укус, тож я цілий день ходила як чумна.

Такого мені на дачі ще не було. Бджоли були завжди. Пасіка була у сусіда, пасіки привозили до інших сусідів у садки на літо. Бджоли купами прилітали до нас у двір і обліплювали собою воду, якщо вона стояла у ємкостях у дворі, але вони НІКОЛИ не нападали на людей. Новий сусід (через хату) привіз якихось бджіл – агресорів. Вони навіть на колір темніші ніж ті, які живуть у інших сусідів.

Це дуже засмучує. Невже вони ціле літо мене кусатимуть ??? Це просто жах !

Не дивлячись на лютих бджіл, посіяла сьогодні моркву. Три сорти : Канада F1, Абако F1, і Мармеладка. Ще посіяла гарбузи кашники і кукурудзу для варки молодих качанів.

Зацвіли тюльпани Королева ночі. Самі квітки не дуже великі, але колір неймовірний. На сонці вони ніби бархатні.

Фото110
Фото: olga_den_f

А ще розцвіли тюльпани, які виросли з насіння. Самі насіялися, самі виросли там де впали, і на третій рік свого життя розцвіли. Кольори різні, в тому числі такі яких у мене зроду не було. ;)) Красунчики.

Мурзя, як завжди, вся у полюванні. Сьогодні однією зі своїх здобичей вирішила погратися. У мене в квітнику. Витолочила мій чистець, за що отримала від мене на горіхи. Вреднючина.

Сьогодні натрапила у себе в садку на дупло. Свіже, у минулому році там його не було. Дупло зробив дятел у стовбурі старого абрикоса. А поселилися там шпаки. Тепер цілими днями виспівують у мене в садку на різні голоси. Вони ж копіюють різні звуки, так вони там і мекають як сусідські козенята, і нявкають як коти, навіть імітують звук як молоток цокає по залізному прикорню, який щодня по декілька разів на день забивають у землю хазяїни коров, коли припинають коров на пасовиську. ;))

Ось таке просте життя у селі, в гармонії з природою. ;)

Надворі вдень теплінь до +30, а вночі приморозки, такі що доводиться накривати рослини які бояться морозу, навіть невеликого.

http://olga-den-7.dreamwidth.org/69401.html

Tags: Бджолиний клопіт., У селі, Щоденник
Subscribe

 • © Вже весна ? ;)

  * © Сьогодні вранці синичка голосно кричала : "Вже весна ! Вже весна !" Тобто голосно співала весняну пісню, яку синички зазвичай співають лише…

 • © Найхоробріший.

  * © Фазанів у нас чималенько цього року. Та всі вони дуже обережні, полохливі, роздивитися себе не дозволяють. Тікають миттєво у високі трави або…

 • © Як мене з городу проганяли. ;)

  * © День сміху я провела на городі. Через два дні Синоптик обіцяє дощі, та ще й сильні, тож я поспішала посіяти якомога більше. Сіяла без поливу,…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments