olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Як дівчата айстри "поливали"

До бабусі у село приїхали дві онучки – Оксана і Катруся. Оксані 8 років а Катрусі 4 роки.

Бабуся майже весь час порається на городі. І от Катруся вирішила допомогти бабусі поратися на городі. Взяла маленьку сапку і підійшовши до бабусі запитала де їй полоти. Бабуся показала їй на грядку гороху.

Катруся весело, розмахуючи сапкою, поцюкала об землю разів 20 і радісно повідомила бабусі що вона вже все закінчила, і запитала що робити далі.

Бабуся подивилася на Катрусину роботуі вирішила їй дати інше завдання, і не тільки їй, разом з Оксаною полити айстри, які були посаджені днів п’ять тому.

Хто кого не зрозумів, чи хто кого недочув, невідомо, але через деякий час дівчатка вдвох прибігли до бабусі і радісно повідомили :

- Ми вже все вирвали !

Бабуся здивовано запитала :

- Що ви вирвали ?

- Айстри ! - відповіли дівчата.

- ЯК ??? – продовжила допитуватися бабуся.

- З корінням, - повідомили дівчата, і показали пучечки айстр з корінням, які вони тримали у руках.

Бабуся ледве не зомліла, її охопив шок і гнів, вона забрала у дівчат айстри, і гнівно наказала їм зникнути з її очей. Загнала їх у хату, і наказала не виходити звідти без її дозволу. А сама переборюючи гнів і злість почала садити айстри на місця звідки їх вирвали.

Коли посадила і трохи заспокоїлась, випустила своїх "помічниць", і почала питати у них чому таке могло статися. Та хіба ж вони могли дати їй відповідь ? Вони лише зі сльозами, без зупинки, раз за разом в один голос просили у бабусі пробачення.

Пробачення бабуся пообіцяла дати лише у випадку, якщо вони не будуть ні до чого торкатися у бабусі у дворі і біля двору, без її нагляду.© ;)))

http://olga-den-7.dreamwidth.org/71150.html

Tags: Будні, Пригоди, У селі
Subscribe

Posts from This Journal “У селі” Tag

 • Жоден Сірко не перескочить ! ;)

  Є у мене на дачі хоббі. Люблю майструвати паркан-палочник. Не потрібно ніяких "гвіздків", палки з будь-якого дерева, головне щоб були більш-менш…

 • Для чого потрібен дома котик ?

  * Якось до нас у село приїхали родичі з міста, двоє дорослих і дівчинка 6-ти років – Іринка. А по сусідству з нами живе бабуся Анюта. І от бабуся…

 • Останні дні на пасовиську

  * Корівки останні дні скубуть травичку на луках. Скоро настануть морзи і вони будуть стояти у хлівах, і їсти лише сухе сіно, яке їм заготовили…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments