olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Про бізнес

Сьогоді почула з тетевізора таку фразу Форда, якщо не помиляюсь :

Бізнес – це виключно виробництво, все інше, це – в більшій чи меншій мірі грабіжництво.

Якщо це так, то виходить що в Україні бізнеса немає. Якщо хтось і вирішує щось виробляти, то йому перекривають будь яку можливість розвитку.

Мільйонерами у нас стали лише ті, што на підґрунті "совкової" рівності свого часу добре урвав. Той хто завдяки брехні і хитрості загріб ваучери у людей, які не наважувалися на брехню і крадіжки, той хто грабував без міри. А тепер вони називають себе бізнесменами.

Дуже прикро. У нас той хто має совість, той хто не цурається тяжкої праці, називається або "селюком" або "манюпасом", а за свою порядність, отримує лише приниження, насмішки, і жалюгідні копійки, яких не вистачає на те щоб оплатити найнеобхідніші послуги ( газ, світоло, ... ) які присвоїли грабіжники.

Дуже прикро.©

http://olga-den-7.dreamwidth.org/76243.html

Tags: Цитати., Я про політику
Subscribe

Posts from This Journal “Я про політику” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments