olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Про селюків і містюків.

Жителі міст називають жителів села – селюками, глузують з них, і чомусь вважають себе кращими.

А чим же вони кращі ? Хіба що тим, що замість того щоб доглядати за рослинами на городі – копати грядки, сіяти, полоти, збирати урожай у вільний після роботи час, вони сидять перед телевізором, або за комп’ютером ?

Є такі люди, які все своє життя прожили у гуртожитку. Це при тому що у селах повно пустих будинків, з прекрасними ділянками. Невже заради того щоб не бути селюком краще жити все життя у гуртожитку, а не у своєму власному домі, у своєму власному дворі ?

Можна зрозуміти тих людей, які поїхали у місто, і залишилися жити там через хорошу роботу, яка дала їм можливість мати своє власне житло і можливість безбідного життя. А ті що все життя живуть у гуртожитку, і сяк так заробляють на те щоб якось вижити, що тримає в місті їх ? "Престиж" ?

Таке зрозуміти важко.

http://olga-den-7.dreamwidth.org/80691.html

Tags: Селюки
Subscribe

Posts from This Journal “Селюки” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments