olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Заздрість людська

Хтось сидить біля сільського магазинчика на пеньочках, п’є пиво куплене за гроші взяті в борг у стонадцятого односельчанина і вихваляєтьля що він не ідіот, щоб держати 4-ри або 6-ть корів, товктися день і ніч коло тих корів, пектися на сінокосі у 36-ти градусну спеку, заготовляючи тим коровам сіно.

А хтось на запитання, чи знає він що сьогодні свято, відповідає :

- Та я не знаю навіть який согодні день. Я за тією худобою, Світа Божого не бачу. Я відпочиваю тільки коли їм.

Хтось каже (ніби йому хтось не дозволяє робити те саме) :

- О-о-о ! Все їм мало, корів повен двір, сінокосів нахваталися, весь час косять та гребуть, молоко та сметану продають . . . та все строються, строються, та машини купують . . .

І спалює на луках 4-ри гектари скошеного і висушеного сіна, тільки через те, що сам він корів держати не збирається, і в той же час не може змиритися з тим, що хтось заготовляє коровам сіно, а потім буде продавати молоко та сметану, і на вторговані гроші будувати будинки собі та своїм дітям і купувати машини . . .

Ось така вона заздрість людська . . . і підлість . . .

http://olga-den-7.dreamwidth.org/81144.html

Tags: Життя
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments