olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Як кіт ловить рибу у . . . морозильній камері

У моєї знайомої котик великий, рижий, пухнастий, і . . . розумний.

А ще він дуже любить рибу, і тому змитикував де її брати.

Все дуже просто : Він заходить у кухню, і коли там нікого немає, щоб ніхто не заважав ;))), лягає на спину на підлогу, головою до холодильника, потім передніми лапами зачепає за нижній бортик дверцят морозильної камери, і тягне дверцята на себе доки вони відкриються.

Морозильна камера там без ящичків (їх повитягали щоб на полички більше влазило продуктів), тож відкривши дверцята, кіт дістає рибу з полички, і починає лапами ганяти її по підлозі, доки вона не розтане, а потім її їсть. ;))

Знайома, довго не могла зрозуміти, чому вранці морозильна камера не закрита. Чи хтось із членів сім'ї вночі відкривав та забув закрити ? Чи ще звечора якось забули закрити ? А потім простежили за котом у вікно, і все стало зрозуміло. ;)))

http://olga-den-7.dreamwidth.org/81262.html

Tags: Коти, Олівець
Subscribe

Posts from This Journal “Коти” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment