olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

А може так і треба ?

Є у мене знайома, яка стверджує, що цікавитися політикою якщо ви не політик і боротися з Владою, то безглузде зайняття. Вона стверджує, що треба просто жити в будь-яких умовах, і робити кожному свою справу. Причому за справу братися потрібно лише за ту, яка вам подобається, і не думати про пристойні грошові винагороди. Прибутки обов’язково поступово з’являться, якщо ваша справа не буде для вас тягарем.

Сама вона дуже довго була без роботи, потім знайшла собі хоббі, яке згодом стало роботою, яка приносить їй задоволення і засоби для безбідного існування.

Вона впевнена, що у Цьому світі, все вирішується не нами, а конкретній людині, будь-кому, потрібно лише не лінитися, і вперто йти до своєї цілі і не робити шкоди іншим людям.

Вона багато подорожувала, і говорить, що для того щоб навчитися радіти життю за будь-яких умов, бажано відвідати Індію, пірнути у ту атмосферу життя, яка панує там, і тоді відчуття багатьох речей зміниться назавжди.

А для того щоб навчитися мати відчуття власної гідності, бажано піднятися на гору Кіліманжара у супроводі місцевих бідуінів, і поспостерігати за їхньою поведінкою, і їхнім відчуттям гідності не дивлячись ні на що.

Вирішувати треба ті проблеми, які під силу вирішити особисто Вам, і боротися проти того, проти чого особисто Ви знаєте методи боротьби. А «битися об стіну», знаючи що Вам її пробити не можливо, то безглузда справа. Все вже вирішено тими, хто розуміє суть проблеми, а Ви б’ючись об непробивну стіну, лише втратите таку дорогоцінну енергію, і нанесете шкоди своїй нервовій системі,і як наслідок, своєму здоров’ю.

http://olga-den-7.dreamwidth.org/83681.html

Tags: Про політику.
Subscribe

Posts from This Journal “Про політику.” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments