olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Чому саме Індія і африканці.

В продовження теми : "А може так і треба ?"

Чому моя знайома говорить саме про Індію ?

Тому що там умови життя для багатьох людей просто жахливі, а люди все одно вміють любити життя і радіти йому. Вона була цим дуже здивована і вражена.

Вона бачила людей, які не мають ні житла, ні грошей, і не дивлячись на це, мають охайний вигляд і не мають відчуття безвихіддя, і не проклинають нікого за те що у них така доля. Після такого, побаченого там, виникає відчуття недоречності ниття з приводу того що ми погано живемо, і пошуків винних у тому що життя погане.

А бідуіни, вразили її своїм відчуттям гідності. Не дивлячись на жахливі умови життя, у них немає відчуття меншовартості і чхати вони хотіли на будь-яких білих багатих іноземців з цивілізованих країн. Для них іноземці, це лише джерело прибутку і вони не збираються ні на кого молитися, комусь догождати чи копіювати будь-кого. Вони стрункі, високі, без комплексів, ходять з гордо піднятою головою, і коли хтось з іноземців намагається показати що він кращий за них, вони дивляться на нього як на комаху і швиденько ставлять його на місце.

http://olga-den-7.dreamwidth.org/83795.html

Tags: Про політику.
Subscribe

Posts from This Journal “Про політику.” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments