olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Про Саакашвілі

Саакашвілі позбавили українського громадянства.

Одні кажуть : "Да, Саакашвили однозначно напросился. Наша публичная политика все больше напоминает шоу фриков, потому и пользуются спросом Олег Ляшко, Надежда Савченко и прочие подобные калибром поменьше. А Саакашвили на этом шоу — главная поп-звезда. Был и остается. Потому что скандал — его чернозем, на котором он произрастает. Вот при столкновении с рутинной административной работой вроде губернаторства он начинает чахнуть, словно маргаритка на солнце".

Інші кажуть : "... что меня привлекает в Михо? Он другой. Он уже не совковый. Он нам нужен, а мы нужны ему. Не надо от него ждать чудес. От него стоит ждать помощи. Мы должны помочь друг другу изменить Украину. Только на этот раз изменения должны касаться не только акта разрушения старого до самого основания, но и строительства нового. Не из старых кирпичей, как это было до этого, а с чистого места, новыми кирпичами и качественным раствором. Безжалостно расправляясь с прошлым. Мне кажется, что Михо нам в этом как раз и может помочь".

Я не настільки близька до "небожителів-політиків", але судячи по тому яким я бачила Саакашвілі по телевізору, і у роликах в інеті, у мене склалося враження що він "Неохайна балаболка", а не реформатор. Якби він був талановитим реформатором, то він, не їздочився б по всій країні збирааючи антикорупційні форуми, а сидів би на своєму робочому місці і зробив би з Одеси цукерочку, і люди, побачивши результат, почали б цікавитися його досвідом.

Кажуть що йому всі кругом заважали. Я скажу так : " Колорадський жук у нас на городах також емігрант, якого свого часу пустили на наші городи робити свою справу, а потім почали чинити йому всілякі перепони. Його всі кругом травлять різними способами, а він продовжує робити свою справу - вперто їсть картоплю ... тому що хоче її їсти. Так і Саакашвілі, його пустили в наш город (Україну), дали йому область (Одеську), а потім почали чинити перепони в його справі ... було б бажання, він би вперто її робив не дивлячись ні на що ... якби хотів.

А так, що він зробив ? Він просто піарився і влаштовував скандали.

Я не аналітик, а просто українка, одна з мільйонів, які не мають інформації з "перших рук". А з доступних джерел інформації враження сама таке.

http://olga-den-7.dreamwidth.org/86495.html

Tags: Я про політику
Subscribe

Posts from This Journal “Я про політику” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments