olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Треба влаштувати бойкот нашим обранцям

Нашим дорогим депутатам, треба влаштувати бойкот, не обирати нікого поки не буде прийнято закон(ни) про відкликання депутатів. За брехню, за невиконання передвиборчих обіцянок.

А то що ж виходить ? Вони нам обіцяють, ми їм віримо, а вони і не збираються виконувати свої обіцянки, тому що знають що серйозного покарання не буде, і з депутатського крісла їх також ніхто не викине, бо закону такого немає.

От і сидять вони у теплих кріслах, і вирішують виключно свої, особисті проблеми.

Треба у законі читко зазначити, що дата виконання обіцянки повинна бути визначена в момент «видачі» обіцянки, а якщо до вказаної дати обіцянку не виконано – «До побачення ! Бувайте здорові і не кашляйте !»

А ще потрібен закон про те, що будь-який депутат, повинен скласти мандат якщо він знаходиться під підозрою у крадіжках, хабарництві або будь-яких інших злочинах. Диму без вогню не буває. Якщо є підозра – будь ласка залиште крісло обранця, все одно довіри вже немає, а далі виправдовуйтесь, «відбілюйтесь» скільки «в душу влізе».

Що то за обранець якщо виборці до нього ставляться насторожено ? То вже об’єкт для обговорення в мережах, і викликання обуреня суспільства.

Без прийняття таких законів – ніяких виборів, бо в них немає ніякого сенсу.

http://olga-den-7.dreamwidth.org/86571.html

Tags: Я про політику
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f март 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments