olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Ні, змін на краще у нас не буде ніколи

Просто наші люди звикли жити так, і нічого змінювати не хочуть. Кожен якось пристосувався, і думає : «Аби гірше не було».

На кухні і в мережах обурюються, пишуть гнівні пости, але далі того не піде, через те що страшно і облом. Люди знають, що закони у нас не працюють, але вимагати щоб вони запрацювали ніхто не наважується, бо тоді ж і самим доведеться закони виконувати, а у нас до такого не звикли. Більшість думає : «Так це ж і податки треба буде платити, і не красти нічого, навіть якихось дрібниць, а у нас же як не вкрадеш так не проживеш».

Депутати-багатії живуть у своїй ніші, а прості люди у своїй. Депутати прекрасно знають, що заважати їм красиво жити ніхто не буде, і тому живуть як їм хочеться.

Сумно, але діватись нікуди, треба якось пристосовуватися і жити далі . . . (((

http://olga-den-7.dreamwidth.org/87181.html

Tags: Життя як воно є
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments