olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Приватизація, або як продати українцю його ВЛАСНУ ділянку.

От уявіть собі, живе сім’я в Україні у власній хаті на подвір’ї, на якому жили їхні батки, діди, батьки дідів, тобто прадіди, батьки прадідів, тобто прапрадіди, батьки прапрадідів, тобто тричі «пра» діди, і навіть ще глибше по сімейному дереву.

«Совйетьська власть» ту садибу, свого часу, у сім’ї відбирала. Спочатку всю, потім частково повернула, потім частину повернутої частини знову відрізала, «патамушта нє положено», потім повернула і навісила податки більші ніж дохід який мала сім’я.

Потім податки таки відмінили.

І от наші чиновники сіли і почали думу думати : «Як би з тієї сім’ї ще грошей зідрати ? Колгоспи – вже були, налоги вже були, треба ще якусь обдиралівку придумати. І придумали.

А давайте, - говорять чиновники між собою, - їм їхню власну землю продамо, хай вони у нас свою власну землю, яку вони віками обробляли, куплять ! А щоб вони нічого не запідозрили, то треба назвати нашу махінацію якимось невідомим для більшості людей словом, наприклад, ПРИСВОЄННЯ КАДАСТРОВОГО НОМЕРА ДІЛЯНЦІ.

Так і зробили. Встановили норми : « . . . хочеш приватизувати землю на якій стоять твої батьківська хата і сараї, які вже перекосилися під вагою свого віку, плати за кадастровий номер на 25 соток землі, хочеш приватизувати ще й город який обробляли ще при цареві твої пра-пра-пращури, присвоюй і тим ділянкам кадастрові номери, плати за кожні 25 соток окремо і ціна там уже вища ніж та що ти заплатив за СВІЙ ДВІР. Якщо ти купив хату до появи кадастрових номерів – те ж саме, і нікого не турбує , що ти вже платив за хату з садибою і оплачував оформлення всіх документів».

При цьому на приватизацію городу, чи скажімо сінокосу, є свої нюанси : якщо у Вас город, скажімо 50 соток, то Ви оплачуєте за дві ділянки по 25 соток, і якщо у Вас, скажімо 32, або навіть 26 соток, то Ви також оплачуєте як за дві ділянки по 25 соток. «Патамушо так у бамагах напісано».

«І купують ???», - виникає у де-кого запитання. Авжеж, потихеньку, зі скрипом, та все ж купують . . . як припече . . . Тому що без того, для багатьох такого загадкового кадастрового номера, Ви свою хату не продасте, не подаруєте, не передасте в спадок по заповіту. Заповіт написати Ви звичайно можете (і нотаріусу робота потрібна, а точніше олата за неї), от тільки Ваші діти чи внуки, отримати по тому заповіту спадок без кадастрового номера не зможуть. Тож вирішувати Вам – купувать чи не купувать СВОЮ ВЛАСНУ САДИБУ . . .

Tags: Життя як воно є
Subscribe

Posts from This Journal “Життя як воно є” Tag

 • © Руйнувати - не будувати.

  * © За часів совка тут було підприємство, на якому робили вапно. Тепер тут звичаний ярок, яких багато на теренах України. Підприємство пішло у…

 • © І ніякий це не анекдот.

  * © Прочитала у френдеси анекдот : У Брєжнєва запитують : - Леоніде Іллічу, у вас такая велика країна, як вам вдається запабезпечувати її…

 • © Життя, як воно є ;)))

  * © Ситуація звичайна. Не придумана. Ніякого фотошопу. Просто життя тече своїм звичним руслом. Без будь яких прикрас ... Життя, як воно є. ;) :…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments