olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Сподобалося, підтримую

НЕ РОЗУМІЮ! От ніц не розумію, як в наших людях уживається величезне серце і абсолютно деструктивна логіка. Сотні постів на кшталт "ця бабуся торгує там то і там то, вона хороша і нещасна, купи в неї щось"

НЕ КУПУЙТЕ!!! Не купуйте нічого у бабусі на переході, на зупинці, на тротуарі!!!!

Йомайо на товар цієї бабусі (хай вона хоч триста разів охайна і чистенька) летить кіптява, пил, бруд. Там собаки бігають поруч.... Собаки теж мімімі, але в них глисти! І блохи! Так це може бути інший товар, промисловий, але ж....

Блін бабусь потрібно поважати, допомагати, любити, а не спонукати до порушення закону!!! Нє???

Якщо ви такий добрий, гарний і ось саме ця бабуся торкнула ваше серце і просто грошей вона брати не хоче, а хоче заробити, бо порядна (зараз ви маєте почати плакати) - беріть бабусю попід руку, беріть її важкі чи не дуже клумаки і ведіть до найближчого ринку. Там проплачуйте їй місце на місяць чи на рік вперед (та хоч би на один тиждень) проплачуйте вартість забору аналізів товару, якщо потрібно. Потім цілуйте бабусю в щічку і попросіть щоб вона за вас помолилася! Бо ви молодець! Ви заслужили! Ви все зробили правильно і зручно для всіх, а головне в межах закону і не порушуючи благоустрою і гарного виду вашого міста!

Бо ЗАДОВБАЛИ СРАЧІ НА СТИХІЙНИХ РИНКАХ!!!

Тому, коли якась бабуся торкне ваше величезне серце (без сарказму, чесно, я знаю, що ваше серце безмежне) то включіть ще й логіку і конструктив і відразу шукайте поруч ринок, куди ви саме цю милу бабусю заведете!!!

Люблю вас всіх - цьом!!!

Леся Поліщук

https://olga-den-7.dreamwidth.org/92647.html

Tags: Сподобалось
Subscribe

Posts from This Journal “Сподобалось” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments