olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

19 доба за місячним календарем

Доба плетіння Долі. Символ доби - Павук, який є втіленням творчого потенціалу і плетіння Долі.

Павук навчає знаходити рівновагу між протилежностями - минулим і майбутнім, любов'ю та ненавмстю, духом і матерією, інь і янь.

Павук, що сидить у центрі своєї павутини, нагадує нам про те, що ми є творцем кожен своєї долі і центром свого власного світу, виплітаючи його з павутини своїх власних, почуттів і вчинків.

Павук ассоціюється з магією створення. Він є уособленням сил творіння, які символізують його уміння плести павутину з нічого.

Також павук вважається символом письменності, є повір'я, що він утворив найдавніший алфавіт у світі, який був створений на основі візерунків і ліній павутини.

Павук є тотемом людей, які плетуть магію за допомогою письмового слова.

Необхідно пам'ятати, що павуки надзвичайно тендітні створіння. Тому павуки являють собою дивне поєднання тендітності і сили. Це необхідно пам'ятати тим людям, чіїм тотемом є павук.

Слід пам'ятати також, що ні в якому разі не можна вбивати павука. Вбивши павука, можна накликати на себе неприємності.
========
Ця доба сприяє закладанню основ долі, тому треба протягом неї слідкувати за своїми вчинками, щоб погані вчинки не поклали негатив у вашу подальшу долю.

Tags: Місячний календар (11 - 20 доба)
Subscribe

 • 15 доба за місячним календарем

  Символом цієї доби є Змій. ( Цікаво, що сьогодні ця доба співпала із Здвиженням )))) ) Доба внутрішньої цензури і самодисципліни. Енергетика доби…

 • 20 доба за місячним календарем

  Символом 20 місячної доби є Орел. Основна рекомендація цієї доби - зробити вибір. Вибір між життям, кажучи образно - Орла, тобто : незалежність,…

 • 18 доба за місячним календарем

  Доба благодійості. Символів два : Мавпа і Дзеркало. У багатьох народів світу - мавпа на ім'я Хануман - благородний цар мавп, вважається божеством…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment