olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Перерваний транзит. Збитки держави - в 7 млрд грн ($ 900 млн)

Компанії, бенефіціаром яких був Курченко, ввозили в Україну паливо в митному режимі «транзит», тобто для подальшої поставки в треті країни.

На зміну Лівели вже в 2012 році прийшла нова схема імпорту нафтопродуктів, відома як «перерваний транзит». Її реалізував український бізнесмен Сергій Курченко і його компанія ВЕТЕК. Фірми опального олігарха ввозили в Україну паливо в транзитному митному режимі, тобто для подальшої поставки в треті країни. Насправді воно залишалося в Україні. Акцизи, ПДВ та інші податки ніхто не платив.

Паливо ввозили з Білорусі, Росії, Румунії, Болгарії та Греції. Його оформляли в режимах «транзит», «реекспорт», «митний склад» та розміщували під митним контролем на нафтобазах, орендованих підприємствами, що входять в ВЕТЕК.

Продукція, завезена без митного оформлення та сплати податків і зборів, зберігалася на нафтобазах в Кіровоградській, Рівненській, Черкаській, Одеській, Київській, Харківській і Хмельницькій областях. Згодом її продавали нафтотрейдерам і поширювали в мережах АЗС.

Для оформлення купівлі-продажу трейдерам частково підробляли фінансово-господарські документи. Виручку за допомогою конвертаційних схем переводили в готівку без сплати ПДВ і інших податків.

ЦІНА ЗАПИТАННЯ :

За даними Генпрокуратури, група ВЕТЕК протягом 2012-2014 років завезла на територію України понад 5 млн тонн нафтопродуктів на суму 36 млрд грн для їх переробки та подальшого «реекспорту» за кордон. Збитки держави оцінюються в 7 млрд грн ($ 900 млн)

/ LIGA.net /

Tags: системна корупція в Україні
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © Одноразові кульки

  * © Спостерігала як у супермаркеті люди гребуть одноразові кульки. Ні, не беруть, а саме гребуть ... десятка по два ... А по телевізору і в…

 • © Хворий дятел

  * © Підійшовши до вікна побачила на товстій скелетній гілці дерева дятла. Він на тій гілці не сидів, а лежав на ній на животику, підігнувши лапки.…

 • © Було, було ...

  * © Було, було ... а ТАКОГО ще не було ... Зайці поїли мій кріп на дачі !!! А може то не зайці ? Не знаю. Сліди на розпушеній грядці зайчачі, і…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 8
Buy for 50 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments