olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Як виміряти тиск без тонометра

Що робити, якщо у вас не виявилося поруч апарату для вимірювання артеріального тиску? Спробуйте оцінити зовнішні ознаки хворобливого стану і дізнатися величину свого тиску за допомогою простої голки і лінійки.

Не пропускайте початкові ознаки гіпертонії, про яку організм сигналізує серцебиттям, онімінням пальців, приливами крові до голови, "мушками" перед очима, швидким стомленням і поганим сном. Багато людей, страждаючих гіпотонією, відчувають млявість, страждають від поганого настрою і пітливості.

Знайдіть голку з ниткою і лінійку, якщо ваше погане самопочуття не піддається діагностиці. Зробіть довжину подвійної нитки рівну 5-7 сантиметрам, в лінійці повинно бути не менше 20 сантиметрів. За допомогою цих предметів ви зможете виміряти свій артеріальний тиск, не маючи під рукою тонометра.

Намацайте пульс на лівій руці, покладіть на це місце лінійку по напрямку до ліктя. Руку без напруги вільно покладіть на горизонтальну поверхню, лінійка при цьому не повинна зісковзувати і зрушуватися. У праву руку візьміть голку з ниткою, тримайте за вузлик. Не торкаючись лінійки голкою, повільно ведіть вздовж неї.

Голка практично не коливається, якщо ви ведете акуратно, не сіпаючись. Коли вона відчує вашу нижню тиск, голка почне рухатися. Зауважте значення на лінійці в цей момент. Ведіть голку далі. Вона повинна заспокоїтись. У тому місці, де голка виявить верхній артеріальний тиск, вона знову сіпнеться. Ці значення в сантиметрах помножте на десять.

Так з достатньою точністю ви можете попередно виміряти свій тиск. Але цілком покладатися на таку діагностику не варто, обов'язково потрібно сходити на прийом до фахівця.

Звідси :

https://olga-den-7.dreamwidth.org/102596.html

Tags: Нетрадиційна медицина
Subscribe

Posts from This Journal “Нетрадиційна медицина” Tag

 • Проти алегрії

  Позбавитися алергії можна не лише за допомогою пігулок. Від алергії також може допомогти несолоне соняшникове насіння. Можна вживати смажене, а…

 • Тибетская гимнастика для долгожительства

  * Тибетская гормональная гимнастика предполагает выполнение движений определенными циклами, которые необходимо производить лежа в постели. Движения…

 • Просыпаться по ночам в это время — это серьезно!

  * В китайской медицине есть биологические часы нашего организма, определяющие проблемы в каком органе не дают вам спать. 1. Вам сложно заснуть в…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments