olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Про енергію павуків

Чи звертав хтось увагу на те, що побачивши павука, людина впадає в ступор, хоча б на декілька секунд, незалежно від того, боїться вона павуків чи ні ? А таки впадає ж ! ;)) Будь хто. ;)

Так от вчені, які досліджували ще явище, дійшли до висновку, виявляється павуки, не дивлячись на свої досить маленькі розміри, випромінюють дуже потужну енергію спокою. Вони не витримують будь-якої метушні, і тому гармонізують простір довкола себе енергією спокою. Якщо павук дуже великий, як наприклад, павук-птахоїд, то його енергія розповсюджується на відстань радіусом до 7 кілометрів.

Саме ця енергія і змушує нас на декілька секунд оторопіти побачивши павука, навіть якщо ми його не боїмося. І тільки після оторопіння, з’являються емоції, чи то стаху, чи то здивування : «Та звідки ж ти тут взявся ?», або : « Ой ! Який же ти великий (або малий, або волохатий) !». ;)))

https://olga-den-7.dreamwidth.org/103070.html

Tags: Це цікаво
Subscribe

Posts from This Journal “Це цікаво” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments