olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Хто довше живе

*
Подивилася "Паралельний світ", так там сказали, що за даними статистики чоловіки довше живуть ті, які у шлюбі, а жінки навпаки – ті що не заміжні.

За висновками фахівців психологів, побут дуже негативно впливає на стан здоров’я людини. І тому одружені чоловіки, які перекладають всі побутові справи на плечі дружини живуть значно довше холостяків, яким доводиться всі побутові справи робити самим.

Жінкам, у більшості, навпаки, у шлюбі доводиться виконувати побутові справи за себе і за чоловіка, а коли жінка не одружена, до вона не відчуває обов’язковості виконання побутових справ невідкладно, і займається ними невимушено, тоді коли їй це не обтяжливо. Чим менше людина обтяжена побутовими обов’язками, тим довше вона живе.

Можна зробити висновок, у шлюбі побутові справи треба ділити порівну. Якщо ж хтось один не бажає цього то . . ., думаю, не важко зрозуміти що робити щоб бути здоровим тому, хто змушений на себе брати весь побут. ;)))

http://olga-den-7.dreamwidth.org/106853.html

Tags: Цікаво
Subscribe

Posts from This Journal “Цікаво” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment