olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Що кажуть люди про сьогоднішні новини.

Це, напевно, не цікаво нікому, крім мене, але ж я пишу для себе. Людей більше цікавлять думки політологів, аналітиків, а я хочу записати для історії що кажуть в зв’язку з сьогоднішніми новинами прості люди.

А кажуть вони ось що ( пишу мовою-оригіналу ) :

- Ну хоч тілівізор не включай. Задовбали вже отим Саакашвілі. Носяться з ним як з писаною торбою. Ну невже в Україні мало своїх людей ? Невже обізатільно тягти сюди отого грузіна ? Ну шо він такого харошого зробив для України що навколо нього підняли таку бучу ? Був уже один грузін, цілим Совєцьким Союзом керував . . . докерувався до ручки, пів Союза на Той Світ одправив . . . Тепер ще один вирискався . . .

Ну чим він луччій од наших керунів ? Такий же багатий, міліонер. У Львові поселився в найдорожчій гостиниці, та ще й не сам, а з жінко і з сином. Живе не туже, рветься до власті . . . А тут, бл ***, за газ ніяким платити, як подумаєш шо зіма насувається, так вити хочеться . . . А вони з своїм Саакашвілі . . . як наче більше проблем немає . . .

Не зробить він в Україні нічого путнього ! Він чужий, у нього менталітет другий. Віддавати владу чужинцю, це все одно шо попросити свого сусіда навести лад у своїй сім’ї. Що смішно ? Отож !

Треба вибирати своїх, бажано не багатіїв, а звичайних людей, а НАЙГОЛОВНІШЕ – ТРЕБА ВИМАГАТИ ВІД НИХ ВИКОНУВАТИ ЗАКОНИ, А ЗА НЕВИКОНАННЯ ВИМАГАТИ ПОКАРАНЯ. У нас в Україні не всі закони погані, просто їх ніхто не виконує, через те і бардак.

Ось так.

http://olga-den-7.dreamwidth.org/107075.html

Tags: Олівець М, Прості люди про політику
Subscribe

Posts from This Journal “Прості люди про політику” Tag

 • Ось що кажуть прості люди про газ.

  * Стояла в черзі щоб оплатити комунальні послуги. Черга була як у радянські часи за ковбасою «Докторська». От один чоловік і каже : «Газ треба…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment