olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

От уже ця Юля. ;)

(Дурдом «Веселка»)

Раніше ворогами України були офіційно названі Міхаіл Саакашвілі, народні депутат від Батьківщини Власенко + інші , а тепер - Юля Тимошенко.

Зате Медведчук ворогом не названий. Тому що ш.п. ;)

Ківа сказав що акцію з проривом Саакашвілі спонсорували Медведчук (на 70%) і Коломойський ( на 30 %) . Коломойський дав грошей Юлі – підтримав Кремль.

Про людей, яких Саакашвілі назвав активістами і волонтерами, Ківа сказав, що то Семен Семенчко привів з собою біля 500 людей, добре экіпірованих, в бронежилетах. Фото и відео . . . Всі вони були на транспорті, купленому завчасно. В средньому на одну людину було витрачено біля 500 долларов. Середній бюджет акції склав близько 2,5 млн долларів – на экіпіровку активистів і гонорари депутатам.

Про замінування кордону сказав, що його не мінували. То Юля Тимошенко балувалась. Зателефонувала и замінувала, щоб придати гостроти подіям.

На запитання, чому він не поїхав на кордон підтримати прикордонників, Ківа відповів : «Боюсь, не стримався б. Коли я побачив, як Саакашвілі кричав на бойового генерала «барига» і принижував його перед підлеглими, мене переповнював гнів. Якби я був поруч, я б його застрелив».

«Я очолю рух Антисаакашвілі. Рух по вичищенню нашої країни від бруду», - заявив Ківа.

Tags: п* Саакашвілі, п* Ю. Тимошенко
Subscribe

Posts from This Journal “п* Саакашвілі” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 10 comments

Posts from This Journal “п* Саакашвілі” Tag