olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Дурні українці.

Мені в коментарі, написали що ті українці що проти Саакашвілі – дурні. Що українці самі не здатні навести лад у себе в державі, і що треба запрошувати іноземців, для того щоб в Україні навести лад.

Може вони і дурні, тільки НЕ ТОМУ що, не довіряють Саакашвілі. Причина тут інша :

ДОКИ УКРАЇНЦІ БУДУТЬ ДУМАТИ ЩО ЛАД В УКРАЇНІ МОЖУТЬ НАВЕСТИ ІНОЗЕМЦІ, ДОТИ В ДЕРЖАВІ БУДЕ БЕЗЛАД.

Українцям досить чекати на якогось месію взагалі, а тим більше месію-іноземця. Невже історія мало нас вчила ? Хіба не ми співали : «Ой Богдане, Богдане, славний наш Гетьмане ! Нащо віддав Україну москалям поганим ?»

І знову ми кроку не можемо ступнути без партнерів, перед кожною дією біжимо радитися. А партнери В ПЕРШУ ЧЕРГУ ВІДСТОЮЮТЬ СВОЇ ІНТЕРЕСИ !!! І приймають рішення стосовно нашої держави такі яки вигідні їм а не нам, не порадившись з нами. А ми все толерантністю бавимося.

Доки українці будуть надіятися на іноземців, не важливо з якої країни і якої національності, доки не буде ладу в державі Україна. Треба врешті решт припинити толерантно радитись з партнерами, і почати коректно доводити до відома партнерів про свої власні рішення.

В першу чергу самим ціну собі треба знати, тоді і сусіди почнуть цінувати.

Слава Україні !

http://olga-den-7.dreamwidth.org/109981.html

Tags: Я так думаю
Subscribe

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments