olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Поклади у холодильник

*
© Моя Мурзя постійно ходить на вигін або на луки, поруч з нашою садибою, і полює там на мишей.

У цьому році їх дуже багато. От вона пішла на поле а я взяла граблі і за нею. Мені там треба було вигребти сухі бур’яни. От я гребу і поглядаю на кицьку. Вона там підкрадається, а потім я-а-ак стрибне – і вже миша в зубах. Першу мишу вона з’їла одразу як спіймала. Другу мишу – також. Коли спіймала третю, то спочатку нею погралася, а потім з’їла.

Я згребла бур’яни на купу і пішла в хату. Почала займатися своїми справами на кухні. Через декілька хвилин мурзя прийшла до мене з мишею в зубах. Надворі теплінь, двері відкриті, то вона безперешкодно зайшла до мене на кухню, підійшла до холодильника і поклала мишу на підлогу біля дверцят холодильника.

Я не стала на неї кричати, сказала що вона молодець, а потім мене сміх розібрав і я запитала у Мурзі : « Що, три з’їла, а може й більше, а цю принесла щоб я у холодильник поклала ? » ;)))

Мурзя на мене подивилася, муркнула ніби сказала : «Так», задрала хвоста і вийшла на вулицю, залишивши свою здобич біля холодильника. ;)))

http://olga-den-7.dreamwidth.org/110317.html

Tags: Мурзя
Subscribe

Posts from This Journal “Мурзя” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments