olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Про пенсійну "реформу".

Наші дорогі депутати весь час працюють над тим, як би знищити добрячу частину населення.

Вони ж усі прекрасно знають що після розвалу Союзу більшість українців працювала без нарахуваня будь-якого стажу. Люди просто отримували гроші в конвертах щоб якось жити, причому не по своїй волі. Більшість роботодавців категорично відмовлялися брати людей на роботу офіційно, через те люди вимушені були працювати неофіційно, бо жити ж за щось було треба.

І от добре знаючи ситуацію в якій у більшості людей стаж або мізерний, або відсутній взагалі, вони приймають закон, згідно з яким право на пенсію мають лише ті люди, у яких є 35 (!) років стажу. Кажуть, що це необхідно для того щоб отримати новий транш МВФ.

Хіба це не геноцид ? Ну казали б уже прямо : «Ми вже протринькали всі попередні транші, нам потрібен новий транш, а заради цього всі люди у кого немає 35 років стажу після досягнення пенсійного віку повинні повиздихати». Принаймні так було б чесно, і люди зробили б правильні висновки, і прийняли б рішення що до того, як поводити себе далі.

Газ зробили недоступним навіть для тих людей які мають пенсію, тепер вирішили зробити недоступною ще і пенсію.

Згодом історики назвуть це геноцидом проти власного народу, от тільки кому від того стане легше. Життя людям тоді вже ніхто не поверне.

http://olga-den-7.dreamwidth.org/110595.html

Tags: Я так думаю
Subscribe

Posts from This Journal “Я так думаю” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments