olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Хроніка грабіжництва.

*
Колись народу України влаштували колективізацію. Позабирали у людей які жили і працювали самі на себе все нажите не одним поколінням роду добро, і віддали у колгоспи. Тих хто не хотів віддавати своє майно і захищав його з вилами в руках, просто порозстрілювали.

Діватися було нікуди, народ змирився, пристосувався. Укаїнців які жили одноосібно, незалежно ні відкого, зробили совєцьким народом, і вимагали гордитися тим що вони ним сали.

Потім Совєцький Союз накрився мідним тазом. І знову почалось грабіжництво. На цей раз найсовецькіші люди почали відбирати все що змогли у держави, у деяких випадках навіть зі зброєю. Розграбували державу і швиденько стали мільйонерами, і назвали себе моднячим на той час словом «прэдпрініматєлі». Зазналися, загордилися, почали відчувати себе особливими, найталановитішими.

Простий народ, особливо не вникаючи як вони розбагатіли, також вирішив що новоявлені мільйонери дуже талановиті, і не довго думаючи запхав їх у Верховну Раду. Мовляв, раз вони самі розбагатіли, то і державу зроблять багатою.
А крадіям тільки того і треба. Вони отримали доступ до всього чого тільки можна у державі, побудували схеми як грабувати державу далі, і почали жити як коти у маслі. А народ з радістю почав чекати на процвітання держави.

Так і по цей день, «найталановитіші» грабують, грабують, грабують … А народ, який їх туди свого часу запхав все чекає на покращення.

Найнетерплячиші матюкаються, але хоч і з матюками, все одно чекають. А терплячи ті чекають мовчки, а деякі й досі чекають з радістю.

https://olga-den-7.dreamwidth.org/113980.html

Tags: Наші реалії
Subscribe

Posts from This Journal “Наші реалії” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments