olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Гірко, боляче таке спостерігати – Україну таки здають (((((

Україну таки здають, і знову тим же кацапам. Здають ті, кого навчив жити "совок", жити крадіжками, договірняками. Вони живуть і по цей день тими договірняками яким більше 26 років, договірняками, які своє коріння мають у далекому "совку".

"Совок" хоч і накрився мідним тазом, але зв’язки могутніх світу сього залишилися. І пов’язані вони намертво дуже міцьними путами які мають назву гроші. За кожним тягнеться величезний хвостяра зобов’язань, який ніхто ніколи не відрубував, не дивлячись на те що Україна вийшла з "совка", тому що це загрожує їм втратою великої кількості крові, і матеріально, і в деяких випадках фізично.

Наші керманичі на людях і в телевізорі білі і пухнасті, а насправді вони мають вигляд гієни, яка спідтишка робить свою чору справу. Нам говорять що вони борються за суверенітет, за незалежність держави, а на ділі роблять усе щоб здати Україну. Справи які є доказом того що Україну здають це :

1. Спочатку, ніби неочікувано (?), кацапи вирішили у нас забрати Крим. Керівництво робить вигляд що нічого не знало про наміри сусідів і не могло нічого зробити щоб його не віддати. Насправді ж, слухи про те що Кремль має наміри захопити Україну ходили ще за часів конфлікту на Тузлі. Хтось вірить що слухи такого рівня з’являються безпідставно ? Отож. А їх просто зам’яли ті кому це було вигідно.

2. Потім спалахнув Донбас. Ніби тому, що в Україні його ніхто ніколи не чув. Насправді ж керівництво 26 років робило вигляд, що не чує кремлівської пропаганди на Донбасі.

3. Мінські договірняки, які працюють проти України. Про це знають всі, від Президента, до жителя найзабитішого села де немає ніякої цивілізаціі. От тільки Президент чомусь вперто говорить що «Мінські домовленості» це наше все і не хоче слухати ні про яку альтернативу, а народ зціпивши зуби киває. Що не так ?

4. Вибухи на військових складах, спочатку в Балаклії, тепер у Вінниці. Чи може хоч хтось пвірити в те, що склади такого масштабу могли злетіти у повітря без дозволу найвищого керівництва ? Отож.

5. Постійні балачки про те, що треба "почути Донбас", "про особливий статус Донбасу", про амністію для тих хто ненавидить Україну і хто вбивав і вбиває українців. Чи може хоч хтось повірити в те, що повернувшись під контроль (?) України Донбас не стане бомбою уповільненої дії для підриву всієї України, а донбасяни полюблять Україну ? Отож.

6. Тепер ще хочуть запхнути на Донбас миротворців ООН. Для чого ? Адже миротворці не захищають від загарбників. То для чого їх туди запихати ? Щоб показати що немає ніякої агресіі зовні ? Чоб відбілити Росію ? А КОМУ ЦЕ ВИГІДНО ??? Отож.

Прикро, боляче, але це наша реальність. Це може зупинити народ. Але народ мовчить. Він не готовий до цього. Кожен з різних причин. У когось « . . . хата скраю», хтось боїться, комусь «по барабану», хтось намагався щось зробити проти, але йому дали . . . гроші, і він не зміг встояти, когось посадили.

Отак і живем . . . спостерігаємо . . .

https://olga-den-7.dreamwidth.org/114773.html

Tags: Олівець М, Я так думаю
Subscribe

Posts from This Journal “Я так думаю” Tag

 • © Куди краще летіти ?

  * © Люди змінюються, мода змінюється. Останнім часом світ захопила мода на польоти у далеку далечинь. Наприклад на Марс, або хоча б на Місяць.…

 • Хіба то Майдан, якщо у Маріїнському парку таке лихо стоїть ?

  Кажуть у Києві, новий Майдан ? Мустафа Наєм у ФБ, написав що безстроковий. Політики звозять з усієї України бажаючих підтримати акцію. Хіба То…

 • Про пенсійну "реформу".

  Наші дорогі депутати весь час працюють над тим, як би знищити добрячу частину населення. Вони ж усі прекрасно знають що після розвалу Союзу…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments