olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Ось що кажуть прості люди про газ.

*
Стояла в черзі щоб оплатити комунальні послуги. Черга була як у радянські часи за ковбасою «Докторська».

От один чоловік і каже : «Газ треба просто «брати» так же само як наші чиновники «беруть» усе. Скажете крадіжки, незаконно ? А хіба платити за корисні копалини які за Конституцією належать народу то законно ? Скажіть, будь ласка, коли був зроблений газопровід по наших вулицях ? Скажіть, будь ласка, скільки йому років, і хто і як його всі ці роки обслуговував ? Він уже давним давно оплачений, а газ усе дорогшає і дорогшає.

В Еміратах кожен корінний бедуїн отримує проценти від продажу нафти, тому що копалини належать народу. А чим ми гірші за бедуїнів ? Якого іксаігрека ми повинні платити скажені гроші за газ якомусь бл*дуіну, який одного разу поклав лапу на газ який належить українському народу за Конституцією ? Скажете що платимо державі ? Ніколи не погоджуся з тим що, наприклад, Бойко, це держава.

Посадять ? Якщо будуть «брати» всі, то всіх не посадять. А якщо почнуть саджати, то чим більше посадять, тим швидше їм спалять хату з куполом. І ніяка охорона не допоможе.

Вони сами ставлять людей у становище «Не вкрадеш, не проживеш». Простим людям іншого виходу немає. Ну чому у 21 сторіччі ми повинні топити дровами звичайну плиту і трусити сажу у газифікованих хатах ?»

Ніхто з присутніх не заперечував. Люди перешіптувалися про те що така ідея гуляє містами і селами.

То що ж виходить ? Спочатку українців навчили красти сувіти, а тепер змушують красти наші можновладці ? І таки змусять, тому що заробити, у більшості, людям на оплату опалення ніде.

https://olga-den-7.dreamwidth.org/115075.html

Tags: Прості люди про політику
Subscribe

Posts from This Journal “Прості люди про політику” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments