olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Про майбутнє Планети.

Вченим це цікаво, це їхня стихія. Вони весь час у пошуках, весь час щось винаходять, але для того щоб втілити винаходи у життя потрібні гроші. А де взяти гроші ? У тих хто їх має багато. В нашій країні це олігархи.

Вчені, як відомо, різні. Одні працюють на благо життя, а інші на його знищення.

Ті що працюють на знищення знаходять собі спонсорів серед тих, хто зацікавлений зменшити населення Планети і залишитися самому неушкодженим. Щоб отримати гроші на втілення в життя своїх винаходів, вчені розробники нової зброї починають вішати на вуха довжелезну локшину, мовляв, все вирахувано до дрібниць, все продумано, все контрольовано, все . . . , все . . . , все . . .

Зацікавлені багатії пускаючи слину вірять, дають гроші. А вчені раді-радесенькі – беруть гроші і роблять величезний бабах. Потім знову все повторюється. А бабах все могутніший, і все більше впливає на природні процеси, і з’являються ніби невідомо звідки все сильніші цунамі, торнадо, землетруси, і тому подібне. А потім як відголосок – то аномальні посухи, то зливи, то вітри неймовірної швидкості . . .

Так потроху, потроху, фанатизм розробників зброї підгодований грошима дурисвітів, які мріють панувати на Планеті та знищити зайвих у їхньому розумінні людей, врешті решт зроблять своє діло – знищуть Планету.

Напевно що так уже було, судячи по знахідках археологів. А історія має властивість повторюватися.https://olga-den-7.dreamwidth.org/117303.html

Tags: Передбачення
Subscribe

Posts from This Journal “Передбачення” Tag

promo olga_den_f март 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments